Crazy Fly Skimboard 2015

Jeśli lubisz skimboard – i uprawiasz go nieco dłużej niż pół sezonu – z pewnością wiesz, jak duże znaczenie ma deska. Od jej wagi, jakości, budowy, zależy naprawdę wiele. Inną wybierzesz do tricków, inną do nauki. Jednym z wiodących producentów, jeśli chodzi nie tylko o skim, jest oczywiście Crazy Fly. Co przygotował dla miłośników skomboardingu na sezon 2015?

Skimboard Crazy Fly 2015 już zdążył zebrać dobre opinie. Nie jest bardzo szeroko dostępny w Polsce, ale jeśli trochę się rozejrzeć, bez większego problemu znajdziesz go w sklepie internetowym. Co cechuje deskę?

Przede wszystkim jest to skimboard dość uniwersalny. Charakteryzuje się średnim flexem, także mogą próbować na nim swoich sił tak osoby o średnim, jak i wyższym poziomie umiejętności. Crazy Fly to wygodna konstrukcja deski z płaską dolną powierzchnią. Rdzeń deski jest w całości zbudowany z drewna i wieloosiowego włókna szklanego, a jej boki z tworzywa ABS.

Jest to Skim idealny do jazdy przy słabym wietrze i niewielkich falach, a to ze względu na drewno i związaną z nim wagę. Dobrze sprawdza się do nauki i do prostych tricków. Nie jest specjalnie grubą deską, co decyduje o łatwości prowadzenia. Cechuje się niezłą reakcją na skręty, możemy więc spróbować na nim swoich sił nawet, jeśli chodzi o podstawy freestyle.

To już chyba sporo, jak na jedną deskę. Crazy Fly to propozycja uniwersalna, jeśli dopiero zaczynasz i nie masz ściśle sprecyzowanych wymagań – albo jeśli chcesz wszystkiego po trochu. Z deską 2015 podszlifujesz swoje umiejętności i spróbujesz się w różnych stylach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *