Longboardy Femi Pleasure, ślizg bez wody

Produkty Femi Plesure tworzone są specjalnie z myślą o aktywnych dziewczynach, ceniących wysoką jakość materiałów oraz ciekawy design. Są one projektowane przez kobiety, z myślą o kobietach. Szczególnie panie lubiące sporty ekstremalne mogą zainteresować się ofertą tej marki. Oprócz ubrań, w swojej ofercie Femi Pleasure posiada także longboardy. Deski te, jak mówią same ich pomysłodawczynie, odzwierciedlają styl reprezentowany jest przed brand. Jest to zatem połączenie niekonwencjonalnych rozwiązań, luzu oraz aktywnego trybu życia.

Longboard to deska stworzona z myślą o swobodnej relaksacyjnej jeździe po mieście. Damskie longboardy Femi Pleasure charakteryzują się lekką konstrukcją, starannym wyprofilowaniem oraz dobrym wyszlifowaniem. Oryginalny, kolorowy design nadaje desce wyjątkowy wygląd, który na pewno zostanie zauważony w miejskim tłumie. Deska została wykonana z siedmiu warstw drewna z klonu kanadyjskiego, które jest bardzo trwałym, a zarazem sprężystym materiałem. Warstwy tworzą kształt pintail, co sprzyja zwinności oraz precyzji podczas zakrętów oraz trajektorii. Femi Pleasure gwarantuje także dobrą kontrolę deski przy dużych prędkościach. Krótki rozstaw osi sprawia, że deska doskonale trzyma się powierzchni oraz pozwala na płynny cruising po mieście. Dziewczyny szukającej większej dawki adrenaliny, na longboardzie mogą wykonywać różnego rodzaju tricki.

Decydując się na kupno produktów Femi Pleasure, możemy zawsze liczyć na dobrą jakoś materiałów, interesujące wzornictwo, ciekawe połączenia kolorystyczne oraz funkcjonalność. Deski idealnie sprawdzą się dla aktywnych indywidualistek, które szukają oryginalnych projektów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *