Luderitz Speed Challege 2015 coraz bliżej!

Do kolejnej edycji zawodów Speed Challege pozostało już bardzo niewiele czasu. Wielka impreza wind&kite coraz bliżej, czekamy zatem z niecierpliwością i przyglądamy się zapowiedziom. Jakie emocje czekają kibiców w tym roku?

Tegoroczna edycja Luderitz Speed Challege rozpocznie się już piątego października. Odbędzie się na kanale Namibii i potrwają do piętnastego listopada. Udział wezmą wind i kitesurferzy, panowie, jak również panie.

W zeszłym roku w Namibii nie udało się pobić rekordu świata, padło jednak aż 11 rekordów życiowych poszczególnych zawodników. Osiągane były spektakularne prędkości, a zwycięzcą edycji 2014 został Patrik Diethelm, któremu przy wietrze 25-35 węzłów udało się osiągnąć średnią prędkość 51.18 kts. Jak będzie tym razem?

Na razie zgłosiło się około 40 zawodników, wśród których zobaczymy między innymi aktualnego windsurfingowego rekordzistę świata, Antoine’a Albeau, zeszłorocznego zwycięzcę, Patrika Diethelma, a także groźnego rywala obu, Andersa Bringdala.

Jakie emocje czekają nas w tym roku i czy padnie kolejny rekord? Jesteśmy ciekawi, czy Antoine Albeau poprawi swój wynik, czy też może uda się pobić go Patrikowi Diethelmowi. A może czekają nas inne zaskoczenia? Wszystko okaże się już w październiku. Czekamy z niecierpliwością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *